top of page
Інше: історик

Шкідливий для України в інфополі

Солонін Марк

Війна 2014 - це війна?

Так

Крим є невід'ємною частиною України?

Так

Війна 2022 - це війна?

Так

Росія - це агресор?

Так

Візи росіянам відміняти?

Позиція не виявлена

Висловлювання / факти, які допомагають Україні в інфополі

Визнає Схід України та Крим окупованими з 2014 року.
Визнає, що більшість росіян довіряє пропагандистському телебаченню. Вважає, що зараз зазомбоване населення в більшості здатне повірити, що програш - це виграш.
Критикує Сталіна, визнає його агресором, вважає, що Гітлер його просто випередив, і що у Фінській війні теж агресував, як в Україні, але програв і подав населенню як перемогу.
Вважає, що росія вже програла в Україні, і Путін став на останній етап закінчення свого режиму.
Визнає професійність та героїзм української армії, та недоліки російського військового керівництва яке "погано вивчило радянські методички з ведення війни".
Визнає війну війною, росію - агресором.
Визнає, що росія була бензоколонкою, яку за порушення правил викинули геть з цивілізованого світу, тож тепер вона буде лісопилкою для Китаю.

Висловлювання / факти, які шкодять Україні в інфополі:

Висміював прогнози щодо початку повномасштабного вторгнення в Україну. Називав це спеціальною ескалацією Байдена та його адміністрації.
Перекручує історію ОУН та УПА, вважає їх фашистами.
Критикує гострі висловлювання українців про т.зв. "хороших рускіх". Натомість переводить стрілки на самих українців: чоловіки масово втікають як біженці за кордон, корупція на митниці та ще й обирали двічі Януковича.
Критикує Арестовича та Андрія Мельника, вказуючи їм, що краще робити.
Заперечує прирівняння росіян до німців під час ДСВ, адже нібито вони не так масово підтримують путіна.
Підтримував лист від Вікторії Спартц. А також поширював допис від українського військового Санти, який критикував українське керівництво та підривав довіру в реальність українського контрнаступу.Також репостив допис українського військового, який розповідав, що деякі українці "втомились від війни".

УТОЧНЕННЯ:
Раніше було вказане твердження з пропозицією Україні тимчасово віддати Крим та Схід України (до звільнення) на управління та утримання росії.

UPD 09.11.22 (на основі листа Марка Солоніна фіксуємо його позицію): «Мое предложение признать ОРДЛО "оккупированными территориями" было поддержано ВР и закреплено в соответствующих законах Украины. Мне трудно поверить, что человек может быть настолько глуп, чтобы увидеть в констатации факта («территория оккупирована») утверждение о желательности/оправданности сохранения такой ситуации».

Якщо ви побачили помилку в аналізі чи володієте додатковою інформацією (з публічних джерел), будь ласка, надсилайте її на e-mail: inforulesua@gmail.com

bottom of page