top of page

Воєнкори

Ємєльянов Грігорій

Військовий репортер, поширює фейки про "демілітаризацію" та боротьбу з неонацизмом в Україні.

Іванов Алєксєй

Військовий кореспондент пропагандистського "Первого канала". Поширює фейки про те, що в Херсоні знайшли документи, що свідчать про запланований наступ на росію. А також веде "переможні" репортажі біля кримського каналу.

Івлієв Алєксєй

Воєнний кореспондент пропагандистського каналу НТВ. Пошироював фейки про обстріли ЗСУ мирного населення ОРДЛО та гуманітарної допомоги, що її привезли з росії. Отримав орден Дружби від міноборони росії за свою журналістську діяльність.

Аль-Турі Максим

Воєнкор одного з найбільших пропагандистських ЗМІ RT.

Андрєєв Сєргєй

Журналіст пропагандистського ЗМІ "Life", Воєнкори. Тематика сюжетів - перебіг "спецоперації".

Апачов Акім

Воєнкор ІА "Анна Ньюс". Незаконно відвідує ОРДЛО та Маріуполь зі зйомками пропагандистських сюжетів для федеральних каналів. Розвиває проєкт радіо "Арбалет FM". Автор і виконавець цинічної антиукраїнської пісні за мотивами "Пливе кача".

Асламова Дарья

Воєнкор, журналістка пропагандистського ЗМІ ""Царьград"". Авторка унікальних емоційних статей і міні-фільмів про "звірства українських нацистів на Донбасі". У 2014 році була нагороджена медаллю ордена "За заслуги перед Отечеством" "за объективное освещение событий в Крыму". Також нагороджена медаллю ордена "За заслуги перед отечеством" I ступеня.

Астрахань Дмітрій

Воєнний кореспондент т. зв. "днр". Поширює весь спектр наративів Кремля. Активно підтримує війну проти України.

Бадунц Мері

Воєнна кореспондентка програми "Известия", просуває весь спектр пропаганди від нацистів до справедливосі війни проти України.

Богдан Данііл

Воєнкори, помічник терористів. Періодично розміщує постановочні фото із бойовиками НВФ, виставляючи їх як "рятівників від агресії України". Робив фотосесію для т.зв. "мдб днр", створюючи їм позитивний образ для розміщення на рекламних бордах у м. Донецьк. Є автором фотовиставки "Посмотри в глаза Донбаса" (партнер проєкту Ірина Лашкевич).

Бухарєв Юрій

Військовий кореспондент т.зв. "народної міліції днр". Знімає репортажі про "перемоги росії і "днр" у спецоперації".

Бєлоус Сєргєй

Воєнкор телекомпанії RT. Разом із Максимом Фадєєвим є співавтором пропагандистських фільмів про т.зв. "днр", зокрема "Призраки.Солдаты забытой войны" та "Битва за Мариуполь: взгляд изнутри" (на стадії зйомок). На окупованих територіях, зокрема у Маріуполі та Куп'янську, висвітлює передачу "гуманітарної допомоги". Матеріально підтримує бойовиків НВФ.

Варг Станіслав

Бойовик терористичного угрупування т.зв. "днр". Воює проти України у складі 100-ої бригади "ЗС днр". Має телеграм канал на 16000 читачів (можливо, з ботами).

Васюнін Ілья

Воєнний кореспондент пропагандистського каналу RT. Поширював фейки про війну в Україні. В тому числі, про те, що в знищеному росіянами роддомі знаходився полк Азов.

Гадзієв Мурат

Воєнний кореспондент-пропагандист. Робить сюжети з окупованих Росією територій, звинувачуючи українців у воєнних злочинах.

Голованов Євгєній

Воєнний кореспондент, що знімав пропагандистські ролики з ОРДЛО з усіма наративами кремлівської пропаганди.

Грігорюк Дєніс

Воєнкор інформаційної агенції "Аналитическая служба Донбасса" Співробітник т.зв. "міністерства інформації" терористичної організації "днр". Фотокореспондент інтернет-видання "Правда днр".
Головний спеціаліст відділу Інтернет-ресурсів та мереж "міністерства інформації днр"
Популяризує т.зв. днр, бойовиків НЗФ, "звірства української армії" та "перемоги росії у спецоперації"

Долгарєва Анна

Військова кореспондентка, публіцистка, поетеса. У 2014 р. була журналісткою "NewsFront.info", "Novoross.info", "Русской весны". Займалася створенням вкидів та антиукраїнських статей. За словами очевидців, брала участь у зіткненнях із ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення відвідувала тимчасово окуповані території, зокрема Маріуполь, де передавала "гуманітарну допомогу". Висвітлює новини війни проти України.

Долгачов Ніколай

Журналіст-пропагандист, воєнкор каналу "Россия-24". В центрі його уваги була окупація Криму та війна в ОРДЛО, незаконно відвідував тимчасово окуповані території України. Створював численні пропагандистські антиукраїнські сюжети навколо цих тем. Наразі висвітлює повномасштабну війну проти України, ретранслюючи всі пропагандистські наративи кремля, зокрема героїзуючи окупантів та демонізуючи ЗСУ.

Дубовой Гєннадій

Терорист із бойовиків т. зв. "днр". Має блог де просуває кремлівські наративи, ідею "русской весны".

Жучковскій Алєксандр

Російський найманець. Брав участь у війні проти України у 2014-ому в Слов'янську. Інформаційно та матеріально підтримує НЗФ, організовує збори коштів та доставку допомоги бойовикам. Автор книги "85 дней Славянска".

Зайцев Дмітрій

Військовий репортер, поширює фейки про обстріли українськими військовими жителів ОРДЛО. Є військовим кореспондентом, тому створює пропагандистські сюжети з передової.

Зєнін Сєргєй

Спеціальний кореспондент каналу "Россия-1". Незаконно відвідував ОРДЛО. "Министерством госбезопасности "днр" акредитований як кореспондент для зйомок пропагандистських репортажів. Наразі є військовим кореспондентом: знімає репортажі про перебіг "спецоперації" для пропагандистських ЗМІ

Кадченко Віталій

Військовий кореспондент пропагандистського "Первого канала". Поширює пропаганду про гуманітарну допомогу Херсону, героїзм кримчан, які під час т. зв. референдуму захотіли приєднатись до росії. Також звинувачує американську авіацію в ескалації.

Казаков Алєксєй

Воєнний кореспондент. Спеціальний кореспондент ВДТРК. Поширює фейки про геноцид жителів Донбасу, підтримує війну проти України.

Камижкін Андрєй

Бойовик у складі НВФ "Русская Православная Армия", Воєнкор пропагандистської ІА "Анна Ньюс". Веде ТГ-канал diza_donbass. у якому публікує пропагандистські ролики з тимчасово окупованих територій України

Коновалов Іван

Військовий кореспондент. Директор Центру стратегічної кон'юнктури (аналітичний центр з питань міжнародної безпеки, збройних сил та військової промисловості). Частий гість студії "60 минут" та "Время покажет" на пропагандистському каналі "Россия-1", де аналізує перебіг "спецоперації". Незаконно відвідував ОРДЛО.

Косарєв Роман

Військовий кореспондент, веде пропагандистський проект "Діти війни", "Донбас" тощо. Під час війни знімав пропагандистські сюжети в Маріуполі.

Котєнок Юрій

Воєнкор, активно пропагує війну проти України, героїзує ЧВК "Вагнер".

Коц Алєксандр

Воєнкор на Донбасі, описував т. зв. російську весну на Донбасі. Називає найманців ЧВК "Вагнер" героями. Входить до "Списку Путіна" як один із топ-пропагандистів режиму.

Кулага Дєніс

Воєнний кореспондент пропагандистського ЗМІ - РЕН ТВ.

Ларкін Алєксєй

Публіцист, воєнкор, антиукраїнський пропагандист, помічник російських окупантів. Незаконно відвідував Крим та ОРДЛО зі зйомками пропагандистських сюжетів. Автор фільмів "Волноваха под огнем", "Раны", "Денацификация". Перебуває в окупованому Маріуполі.

Лашкєвіч Іріна

Сепаратистка, помічниця терористів. Неодноразово перетинала кордон України в ОРДЛО, знімаючи пропагандистські сюжети. Помічниця пропагандиста Анатолія Шарія. Спільно із Даніїлом Богданом є авторкою фотовиставки "Посмотри в глаза Донбаса" та документального фільму "Сепары".

Максім Фомін Владлєн Татарскій

Бойовик НВФ. Учасник інформаційно-психологічних спецоперацій Росії. Автор книг "Бег", "Война" и "Медитация" та аналітичного блогу "Вечерний Владлен", у якому веде пропаганду проти України, зокрема висвітлюючи перебіг російського вторгнення. Гість пропагандистської програми "Время покажет".

Мєдвєдєв Гєоргій

Воєнкор пропагандистської ІА "News Front". Знімає пропагандистські сюжети на окупованих територіях України. До повномасштабного вторгнення росії заявляв, що "скоро прийде кінець київському режиму", наразі поширює тези про тероризм і фашизм з боку ЗСУ.

Обіщєнко Станіслав

Співачка, публічно підтримала війну проти України. Виступала з концертами перед окупантами, що лікуються у військовому госпіталі. В червні 2022 року в розпал повномасштабної війни виступала в тимчасово окупованому Луганську на концерті в честь дня росії. Виступала в тимчасово окупованому Криму.

Поддубний Євгєній

Керівник ВДТРК на Близькому сході та у Північній Африці, воєнкори якої на Донбасі змальовували "російську весну".

Пєгов Сємьон

Воєнкори на Донбасі, змальовували т. зв. "російську весну", наразі активно пропагує війну проти України, особливо події в Маріуполі.

Руденко Андрєй

Антиукраїнський пропагандист, кореспондент телеканалу "Россия 1". Незаконно перебував в ОРДЛО як керівник репортерських груп каналу. Акредитований т.зв. днр. Підтримує повномасштабне російське вторгнення, знімає сюжети для федеральних каналів. Автор антиукраїнського ТГ-каналу "Репортер Руденко"

Сладков Алєксандр

Воєнкор на Донбасі, змальовував "російську весну". Називає війну проти України історичною місією.

Стєпанєнко Антон

Воєнкор пропагандистського каналу "Россия 24".

Стєшин Дмітрій

Воєнкор на Донбасі, описував т. зв. російську весну. Тепер активно підтримує війну проти України, стверджує, що Україна не має права на існування. Перебуває в Маріуполі, де пропагує цінності "русского мира."

Тєрєщенко Міхаїл

Військовий фотокореспондент пропагандистського ЗМІ "ТАСС". Незаконно перетинав кордон України в ОРДЛО. Наразі знімає фоторепортажі перебіг про т. зв."спецоперації" .

Ушенін Ілья

Кореспондент, воєнкор пропагандистського каналу "НТВ". Робить репортажі з війни проти України, описуючи так звані "звірства націоналістів", зокрема, в Маріуполі. Був Воєнкориом у Сирії.

Філатов Андрєй

Воєнний кореспондент RT. Поширював фейки про війну в Україні, в тому числі про Маріуполь. Також стверджував, що українські військові вживають наркотики.

Холошевскій Сєргєй

Кореспондент НТВ, Воєнкори. Автор пропагандистських фільмів "Острый Крым", "Приднестровье: русский форпост". Робив наступні репортажі: про звірства націоналістів над російськими військовополоненими, так звані американські біолабораторії, небажання українських військових воювати, русофобію та підтримку сербами дій росії.

Чеботарьов Алєксєй

Кореспондент НТВ, Воєнкори. Активно висвітлює події повномасштабної війни проти України .

Юрченко Юрій

Воєнкор,ополченець, письменник. Помічник терористів. "Офіційний журналіст" терориста Гіркіна, член Союзу журналістів т.зв. "днр". Має нагороду "За оборону Славянска" та грамоту від "голови т.зв. днр". Підписант звернення письменників про підтримку повномасштабного російського вторгнення "Кто хочет жертв?"

bottom of page