top of page
Блогер / Журналіст

Швидше шкідливий для України в інфополі

Сіндєєва Наталія

Війна 2014 - це війна?

Так

Крим є невід'ємною частиною України?

Так

Війна 2022 - це війна?

Так

Росія - це агресор?

Так

Візи росіянам відміняти?

Ні

Висловлювання / факти, які допомагають Україні в інфополі

Засудила вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022, написала емоційне звернення до пропагандистів про необхідність НетВойне.
Офіційно не брала коштів на телеканал "Дождь" від держави, тож могла бути більш незалежною, ніж державні ЗМІ, хоч і діяла на території РФ за законами РФ.
Активно критикує державні російські ЗМІ за пропаганду, яка промила людям мозок та перетворила Україну в "фашиста", а Захід - у ворога, який хоче знищити "великую страну".
Розуміє принцип пропаганди - тиснути на емоції, а не логіку чи факти, чіпляти болючі теми глядача.

Висловлювання / факти, які шкодять Україні в інфополі:

Війна 2014 - ухиляння від відповіді, ухиляння від фактів.
Війна 2022 - апеляція до емоцій та інтересів росіян, а не до поняття злочину проти українців.
Заперечує відповідальність росіян, навіть тих, хто підтримує війну (над ними поставлений жорстокий експеримент пропаганди, а насправді це нормальні люди).
Всю відповідальність віддає Путіну та системі пропаганди.
Використовує факти переслідування в Росії (статус іноагента), щоб позиціонувати себе як "незалежне" російське ЗМІ, якому можна довіряти на Заході.
Перед українцями хоче вибачитися за Крим, але вважає що росіяни ні в чому не винні.
Бачить місію телеканалу "Дождь" як об'єднання росіян (тих, хто говорить російською), яких розкидало по світу, але щоб повернутися і будувати нову прекрасну росію майбутнього.
Бачить місію фільму "F@ck this job" (в ньому стала головною героїнею) - показати хороших росіян, які за свободу, за західні цінності, і що єдина причина підтримки війни - це пропаганда (а не тому, що росіяни такі).
Акцентує, що на Заході русофобію не зустрічає, навпаки розуміння й співчуття. Підкреслює важливість любові замість злості, забуваючи якими злочинами викликана ця злість та самозахист.

Якщо ви побачили помилку в аналізі чи володієте додатковою інформацією (з публічних джерел), будь ласка, надсилайте її на e-mail: inforulesua@gmail.com

bottom of page