top of page
Інше: підприємець

Шкідливий для України в інфополі

Ходорковскій Міхаіл

Війна 2014 - це війна?

Так

Крим є невід'ємною частиною України?

Немає чіткої позиції

Війна 2022 - це війна?

Так

Росія - це агресор?

Так

Візи росіянам відміняти?

Ні

Висловлювання / факти, які допомагають Україні в інфополі

Підтримав Революцію гідності. Визнає, що саме росія вчинила агресію проти України у 2014 році: розпочавши війну на Сході та окупувавши Крим.
Виступив проти повномасштабного вторгнення в Україну.
Визнає, що Донбас та Крим це Україна.
Визнання колективної відповідальності росіян. Заклик їх до саботажу війни.
Критика культу "побєдобєсія" та критика путіна та його режиму.

Висловлювання / факти, які шкодять Україні в інфополі:

Називає Україну та росію братніми народами. Стверджує, що їхні історії до війни в 2014 році були дружніми, а частина культури спільна.
Це війна путіна, не росії. Результати соціологічних опитувань називає маніпулятивними та такими, які "хочуть" виставити росію винною. Нібито це є неправдою. Підписав звернення з протестом щодо заборони європейських віз росіянам.
Проти відокремлення Північного Кавказу, адже для нього це по праву "завойовані території росії", які він готовий захищати зі зброєю.
Заявляє, що до 12 квітня вважав, що путін зупиниться. Тобто майже 2 місяці повномасштабного вторгнення та тисячі жертв, геноцид для нього все ще не були доказом.
Стверджував, що повернення Криму це важке питання і що росія має багато сентиментів до Криму, вважає його одним із російських символів.
Давав прогнози про те, що Європа не надасть достатньо озброєння і Україна не лише не зможе провести деокупацію, а й втратить ряд земель та, навіть буде змушена змінити владу Зеленського.

Якщо ви побачили помилку в аналізі чи володієте додатковою інформацією (з публічних джерел), будь ласка, надсилайте її на e-mail: inforulesua@gmail.com

bottom of page