top of page
Медіа

Присутні маніпуляції про події в Україні та Росії

Дождь

Війна 2014 - це війна?

Так

Крим є невід'ємною частиною України?

Так

Війна 2022 - це війна?

Так

Росія - це агресор?

Так

Візи росіянам відміняти?

Ні

Висловлювання / факти, які допомагають Україні в інфополі

Висвітлювали події на Майдані без російських пропаганадистських тез.
Визнавали присутність російських військ в Криму та на Донбасі. Визнають Крим незаконно анексованим.
Висвітлюють перебіг війни проти України після 24 лютого. Розповідають про російські злочини в Україні.

Висловлювання / факти, які шкодять Україні в інфополі:

Періодично називають війну на Сході України громадянською. Дають слово без критики так званим "сепаратистам", тим самим легалізуючи їх думки.
В сюжетах лютого 2022 подавали слова очільників терористичних т.зв. "днр" та "лнр" про прохання визнання росією. Що по факту їх легалізує як реальних суб'єктів політики, а не очільників квазіреспублік, створених росією.
Розповідали про "біженців" з т.зв. "днр" та "лнр", які нібито тікають з-під обстрілів та яких тепло приймають в росії. Подавали слова сепаратиста з "днр" як думку жителів так званої республіки, які "просто хочуть жити без України".
Показували карту, на якій Крим був позначений російським. За це були заборонені в Україні. Виправдовуючи це законами рф, які вони порушать, якщо позначать його українським. Також розповідали в 2014 році про позицію National Geographic, які теж думають позначати півострів "де факто" російським.
Показуючи сюжети про Крим, називають це подекуди "приєднанням". Визнають, що там були російські військові, але при цьому показують референдум як реальну подію та "радість" кримчан від приєднання. В одному з матеріалів говорили про те, що Крим тепер так просто не повернеться, це неможливо.
Проштовхують ідею, що санкції та заборона віз шкодять простим росіянам.

Якщо ви побачили помилку в аналізі чи володієте додатковою інформацією (з публічних джерел), будь ласка, надсилайте її на e-mail: inforulesua@gmail.com

bottom of page